ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГОТІВКОВОЇ СУБСИДІЇ!

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГОТІВКОВОЇ СУБСИДІЇ! Відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення прядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) (далі – Положення) невиплачені протягом місяця одержувачам готівкові кошти житлової субсидії повертаються Пенсійним фондом України та АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
Реєстри осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі, отримані від Пенсійного фонду України та АТ «Ощадбанк», передаються Мінсоцполітики структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для врахування під час надання житлової субсидії у наступних періодах.
Таким чином, всіх осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі, буде додатково повідомлено структурними підрозділами з питань соціального захисту населення після отримання даної інформації.
За більш детальною інформацією радимо звертатись за адресою: м. Березань, вул. Набережна,4 або за телефоном 6-25-74.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці

12.12.2019 (41 переглядів)
12.12.2019 (33 переглядів)
12.12.2019 (24 переглядів)
ЗАНЯТТЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Заняття дітей з особливими потребами в відділенні денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) полягає не тільки у розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, але і в розвитку тактильної чутливості, можливості одномоментного сприйняття цілісності образу предмета, стимуляції творчих здібностей. Такі заняття здатні вивести дитину із депресії, адже викликають позитивні емоції, підвищують впевненість у власних силах. Слід зазначити, що діти з особливими потребами ще в дошкільному віці починають розуміти свою несхожість з однолітками без порушень в розвитку. Тому в закладі необхідно створювати відповідні умови, в яких діти з особливими потребами зможуть проявити себе, реалізувати свої здібності, навчитися спілкуватися в групі, розвинути творчий потенціал, навчитися методів самодопомоги та взаємодопомоги, адже всі діти є цінними і активними членами суспільства.
Висоцька І.В., завідувач відділення денного перебування

КУДИ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПДФО ЗА ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).