ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГОТІВКОВОЇ СУБСИДІЇ!

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГОТІВКОВОЇ СУБСИДІЇ! Відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення прядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) (далі – Положення) невиплачені протягом місяця одержувачам готівкові кошти житлової субсидії повертаються Пенсійним фондом України та АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
Реєстри осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі, отримані від Пенсійного фонду України та АТ «Ощадбанк», передаються Мінсоцполітики структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для врахування під час надання житлової субсидії у наступних періодах.
Таким чином, всіх осіб, яким не виплачена житлова субсидія у готівковій формі, буде додатково повідомлено структурними підрозділами з питань соціального захисту населення після отримання даної інформації.
За більш детальною інформацією радимо звертатись за адресою: м. Березань, вул. Набережна,4 або за телефоном 6-25-74.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці

20.08.2019 (9 переглядів)
20.08.2019 (16 переглядів)
19.08.2019 (166 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (14 переглядів)