РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯНКомісією виконавчого комітету Березанської міської ради за участю представників Баришівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області та Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» було здійснено виїзд щодо звернень громадян. Заявники скаржилися на конфлікти з сусідами, які виникли внаслідок санітарних порушень тримання домашньої птиці та витоку каналізаційних стоків.

За результатами огляду, комісією були надані відповідні рекомендації для усунення санітарних порушень.

Кирда Р.А.,

завідувач сектору з питань ЖКГ

відділу містобудування, архітектури та ЖКГ

12.12.2019 (36 переглядів)
12.12.2019 (32 переглядів)
12.12.2019 (22 переглядів)
ЗАНЯТТЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Заняття дітей з особливими потребами в відділенні денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) полягає не тільки у розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, але і в розвитку тактильної чутливості, можливості одномоментного сприйняття цілісності образу предмета, стимуляції творчих здібностей. Такі заняття здатні вивести дитину із депресії, адже викликають позитивні емоції, підвищують впевненість у власних силах. Слід зазначити, що діти з особливими потребами ще в дошкільному віці починають розуміти свою несхожість з однолітками без порушень в розвитку. Тому в закладі необхідно створювати відповідні умови, в яких діти з особливими потребами зможуть проявити себе, реалізувати свої здібності, навчитися спілкуватися в групі, розвинути творчий потенціал, навчитися методів самодопомоги та взаємодопомоги, адже всі діти є цінними і активними членами суспільства.
Висоцька І.В., завідувач відділення денного перебування

КУДИ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПДФО ЗА ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).