ЗВІТ ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В С.САДОВЕ

ЗВІТ ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В С.САДОВЕПротягом тижня фахівцем із соціальної роботи сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Світланою Кольгою в с. Садове була відвідана 1 сім’я з метою обстеження та контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини, створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. Проведено консультації з питань «Планування бюджету та раціональне використання державної допомоги дітям».

Також було відвідано 2 сім'ї, які потрапили в складні життєві обставини, складені два акта обстеження умов проживання. Проведені профілактичні бесіди проти зловживання спиртними напоями та тютюнокуріння. Батьки попереджені про батьківську відповідальність.

Проводилася робота із сім'єю, яка знаходиться під соціальним супроводом сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради. Проведена профілактична бесіда з батьками щодо санітарно-гігієнічних умов проживання.

Сім'ї, яка потрапила в складні життєві обставини, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття.

Андрєєва С.В.,

в.о. начальника служби у справах дітей та сімї

19.08.2019 (163 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)
19.08.2019 (27 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (730 переглядів)