ЗВІТ ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В С.САДОВЕ

ЗВІТ ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В С.САДОВЕПротягом тижня фахівцем із соціальної роботи сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Березанської міської ради Світланою Кольгою в с. Садове була відвідана 1 сім’я з метою обстеження та контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини, створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. Проведено консультації з питань «Планування бюджету та раціональне використання державної допомоги дітям».

Також було відвідано 2 сім'ї, які потрапили в складні життєві обставини, складені два акта обстеження умов проживання. Проведені профілактичні бесіди проти зловживання спиртними напоями та тютюнокуріння. Батьки попереджені про батьківську відповідальність.

Проводилася робота із сім'єю, яка знаходиться під соціальним супроводом сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Березанської міської ради. Проведена профілактична бесіда з батьками щодо санітарно-гігієнічних умов проживання.

Сім'ї, яка потрапила в складні життєві обставини, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття.

Андрєєва С.В.,

в.о. начальника служби у справах дітей та сімї

12.12.2019 (36 переглядів)
12.12.2019 (32 переглядів)
12.12.2019 (22 переглядів)
ЗАНЯТТЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Заняття дітей з особливими потребами в відділенні денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) полягає не тільки у розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, але і в розвитку тактильної чутливості, можливості одномоментного сприйняття цілісності образу предмета, стимуляції творчих здібностей. Такі заняття здатні вивести дитину із депресії, адже викликають позитивні емоції, підвищують впевненість у власних силах. Слід зазначити, що діти з особливими потребами ще в дошкільному віці починають розуміти свою несхожість з однолітками без порушень в розвитку. Тому в закладі необхідно створювати відповідні умови, в яких діти з особливими потребами зможуть проявити себе, реалізувати свої здібності, навчитися спілкуватися в групі, розвинути творчий потенціал, навчитися методів самодопомоги та взаємодопомоги, адже всі діти є цінними і активними членами суспільства.
Висоцька І.В., завідувач відділення денного перебування

КУДИ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПДФО ЗА ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).