ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИОдним із головних критеріїв роботи відділення денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є турбота про здоров’я та фізичний розвиток дітей з особливими потребами. Самий дієвий метод реабілітації вихованців є лікувальна фізкультура.

Спільними зусиллями працівників денного відділення та батьків, для проведення ЛФК було запрошено волонтера – реабілітолога Химчука Миколу Зіновійовича.

Микола Зіновійович має великий досвід роботи з дітьми з особливими потребами, використовує індивідуальні форми роботи з кожною дитиною. А найкращим результатом його діяльності є покращення фізичного стану дітей з особливими потребами.

Таран Т.П.,

директор Березанського міського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

19.08.2019 (163 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)
19.08.2019 (27 переглядів)
ЯРЕШКАМ - 319!

У радісній та дружній атмосфері у Ярешках відзначили День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від наймолодших до найстарших, адже такий день – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Привітати присутніх зі святом завітали заступники міського голови Руслан Хруль та Олександр Павленко, котрі від імені голови громади Володимира Тимченка побажали усім процвітання і згуртованості, а кожній родині – достатку, злагоди та щастя. Також Олександр Іванович відзначив подарунками та подяками від міського голови за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток села Давиденко Людмилу – народну художницю, Кодолу Світлану – маму, котра одна виховує двох прийомних діток та ювілярів подружнього життя Приємських Алекса та Ольгу, які цього року відзначили 50-річний ювілей.

18.08.2019 (730 переглядів)