Офіційний портал

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ


ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИОдним із головних критеріїв роботи відділення денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є турбота про здоров’я та фізичний розвиток дітей з особливими потребами. Самий дієвий метод реабілітації вихованців є лікувальна фізкультура.

Спільними зусиллями працівників денного відділення та батьків, для проведення ЛФК було запрошено волонтера – реабілітолога Химчука Миколу Зіновійовича.

Микола Зіновійович має великий досвід роботи з дітьми з особливими потребами, використовує індивідуальні форми роботи з кожною дитиною. А найкращим результатом його діяльності є покращення фізичного стану дітей з особливими потребами.

Таран Т.П.,

директор Березанського міського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

ПОШИРИТИ

Новини

12.12.2019 (36 переглядів)
12.12.2019 (32 переглядів)
12.12.2019 (22 переглядів)
ЗАНЯТТЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Заняття дітей з особливими потребами в відділенні денного перебування Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) полягає не тільки у розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, але і в розвитку тактильної чутливості, можливості одномоментного сприйняття цілісності образу предмета, стимуляції творчих здібностей. Такі заняття здатні вивести дитину із депресії, адже викликають позитивні емоції, підвищують впевненість у власних силах. Слід зазначити, що діти з особливими потребами ще в дошкільному віці починають розуміти свою несхожість з однолітками без порушень в розвитку. Тому в закладі необхідно створювати відповідні умови, в яких діти з особливими потребами зможуть проявити себе, реалізувати свої здібності, навчитися спілкуватися в групі, розвинути творчий потенціал, навчитися методів самодопомоги та взаємодопомоги, адже всі діти є цінними і активними членами суспільства.
Висоцька І.В., завідувач відділення денного перебування

КУДИ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПДФО ЗА ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Порядок сплати податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) передбачений ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ (п.п. 1.4 п. 16¹ підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ). Такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі – відокремлений підрозділ) (п.п. 168.4.2 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).Сторінка - 1 з 698