РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКА

РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКАРобота фахівця із соціальної роботи сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради Олени Жунь в с. Лехнівка спрямована на соціальну підтримку сімей, дітей, забезпечення їхніх прав і свобод, поліпшення життєдіяльності, задоволення потреб тощо.

Так, протягом тижня складено фахівцем з соціальної роботи складено 3 акти обстеження соціально побутових умов проживання сімей. Під час обстеження виявлено сім'ю, в якій батьки не виконують своїх обов'язків щодо догляду за неповнолітніми дітьми та зловживають алкоголем. Фахівцем проведено бесіду щодо догляду за дітьми, дотримання санітарних норм проживання сім'ї та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків, а також складено оцінку потреб сім'ї.

Крім того, фахівцем здійснюється соціальний супровід 6 сімей , які перебувають на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини. В цих родинах постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батьків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання, ведення здорового способу життя, догляду та виховання дітей. За час супроводження в одній із сімей надано допомогу з поновлення втрачених документів (паспортів), погашено заборгованість із оплати комунальних послуг, зроблено невеликий косметичний ремонт житла; в іншій сім'ї за час супроводження проведено ремонт на кухні, наведено порядок на прибудинковій території, постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батька. На жаль,є сім'я, в якій мати не реагує на попередження про відповідальність щодо виконання батьківських обов'язків, неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності (штрафу) за невиконання батьківських обов'язків.

Разом з тим, більшість батьків, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоче йдуть на контакт та дослухаються до порад фахівця.

Андрєєва С.В.,

в.о. начальника служби у справах дітей та сімї

20.08.2019 (6 переглядів)
20.08.2019 (11 переглядів)
19.08.2019 (164 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)