Офіційний портал

РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКА


РОБОТА ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ С.ЛЕХНІВКАРобота фахівця із соціальної роботи сектору соціальної підтримки служби у справах дітей та сімї виконавчого комітету Березанської міської ради Олени Жунь в с. Лехнівка спрямована на соціальну підтримку сімей, дітей, забезпечення їхніх прав і свобод, поліпшення життєдіяльності, задоволення потреб тощо.

Так, протягом тижня складено фахівцем з соціальної роботи складено 3 акти обстеження соціально побутових умов проживання сімей. Під час обстеження виявлено сім'ю, в якій батьки не виконують своїх обов'язків щодо догляду за неповнолітніми дітьми та зловживають алкоголем. Фахівцем проведено бесіду щодо догляду за дітьми, дотримання санітарних норм проживання сім'ї та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків, а також складено оцінку потреб сім'ї.

Крім того, фахівцем здійснюється соціальний супровід 6 сімей , які перебувають на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини. В цих родинах постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батьків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання, ведення здорового способу життя, догляду та виховання дітей. За час супроводження в одній із сімей надано допомогу з поновлення втрачених документів (паспортів), погашено заборгованість із оплати комунальних послуг, зроблено невеликий косметичний ремонт житла; в іншій сім'ї за час супроводження проведено ремонт на кухні, наведено порядок на прибудинковій території, постійно проводяться бесіди щодо працевлаштування батька. На жаль,є сім'я, в якій мати не реагує на попередження про відповідальність щодо виконання батьківських обов'язків, неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності (штрафу) за невиконання батьківських обов'язків.

Разом з тим, більшість батьків, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоче йдуть на контакт та дослухаються до порад фахівця.


Андрєєва С.В.,

в.о. начальника служби у справах дітей та сімї
ПОШИРИТИ

Новини

21.02.2020 (388 переглядів)
21.02.2020 (43 переглядів)
21.02.2020 (112 переглядів)
21.02.2020 (53 переглядів)


Сторінка - 1 з 753