ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ09.08.2019 під головуванням в.о.міського голови Руслана Хруля відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному були питання про надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав громадян, які ухиляються від виконання своїх обов'язків відносно малолітніх дітей, а також про соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

За результатами розгляду прийняті рішення в найкращих інтересах дітей.

Андрєєва С.В.,

в.о.начальника служби у справах дітей та сім'ї ради

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

20.08.2019 (8 переглядів)
20.08.2019 (14 переглядів)
19.08.2019 (164 переглядів)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР

13-14 серпня чотири представники Березанської ОТГ взяли участь у всеукраїнському семінарі "Безпека в громаді: інституціоналізація змін”. Детально розглянуті питання безпеки в громаді: інституціоналізації та забезпечення життєздатності ініціативи, виклики в сфері розвитку безпеки. Під час дискусії у форматі "Відкритий простір” на тему "Забезпечення життєздатності ініціатив з безпеки” представники з: Березані, Дніпра, Кам‘янця-Подільського, Полтави, Чернігова, Сміли, Татарбунар, Кривого Рогу, Северинівської ОТГ, Бару, Сумської області, Вакулівської ОТГ, Тернополя та Хмельницького обмінювались власним позитивним досвідом працювали з менторами над розробкою індивідуальних планів сталості ініціатив у регіонах. Директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., Голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В. розробили індивідуальний план розвитку потенціалу Березанської громади у сфері безпеки. Реалізація проекту здійснюється Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) в рамках програми "Права людини і правосуддя", за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

19.08.2019 (13 переглядів)