ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА

ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛАСвяткове театралізоване дійство Івана Купала відбулося 06.07.2019 на озері «Центральне», що зібрало в одну велику родину березанців і гостей міста. Купальське свято було насичене виступами колективів та аматорів сцени, традиційним майстер-класом «Сплету купальського віночка», обрядовим дійством, пов’язаним з водою, вогнем і травами, конкурсами, забавами, дитячими атракціонами, чудовою фото зоною, різноманітними розіграшами з великою кількістю призів, безкоштовним морозивом і смачним кулешем.

Завдяки клопіткій праці усіх, хто долучився до організації та проведення свята – депутатського корпусу Березанської міської ради, виконавчого комітету, відділу культури і туризму – присутні весь час відчували позитивну атмосферу чарівного дійства. Радів разом з людьми і наш міський голова - ВОЛОДИМИР ТИМЧЕНКО, котрий впродовж усього вечора: тепло зустрічав і вітав березанський народ, гостей та артистів, із захопленням спостерігав за казковими персонажами, поринувши у світ прадавніх українських традицій.

По-справжньому раділа життю цієї ночі березанська земля у піснях, танцях та забавах, і звісно ж, у яскравих промінцях купальського вогнища із незмінними символами свята – деревом Мареною і чучелом Купалом, а також казковими героями Водяним із Русалочкою.

Завітав на дійство і зірковий гість – співак, фіналіст шоу «Х-Фактор» Олег Кензов, подарувавши присутнім запальні пісні, під які, заполонивши площу біля сцени, танцювали і дорослі, і діти. Під чари колоритного свята поступово потрапили всі його учасники. Складно було знайти людину, яку залишила б байдужою чарівна атмосфера. Приємно, що гарного настрою вистачило на всіх учасників купальського дійства, котрі разом відродили традиції нашого народу.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА

15.10.2019 (1 перегляд)