ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА

ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛАСвяткове театралізоване дійство Івана Купала відбулося 06.07.2019 на озері «Центральне», що зібрало в одну велику родину березанців і гостей міста. Купальське свято було насичене виступами колективів та аматорів сцени, традиційним майстер-класом «Сплету купальського віночка», обрядовим дійством, пов’язаним з водою, вогнем і травами, конкурсами, забавами, дитячими атракціонами, чудовою фото зоною, різноманітними розіграшами з великою кількістю призів, безкоштовним морозивом і смачним кулешем.

Завдяки клопіткій праці усіх, хто долучився до організації та проведення свята – депутатського корпусу Березанської міської ради, виконавчого комітету, відділу культури і туризму – присутні весь час відчували позитивну атмосферу чарівного дійства. Радів разом з людьми і наш міський голова - ВОЛОДИМИР ТИМЧЕНКО, котрий впродовж усього вечора: тепло зустрічав і вітав березанський народ, гостей та артистів, із захопленням спостерігав за казковими персонажами, поринувши у світ прадавніх українських традицій.

По-справжньому раділа життю цієї ночі березанська земля у піснях, танцях та забавах, і звісно ж, у яскравих промінцях купальського вогнища із незмінними символами свята – деревом Мареною і чучелом Купалом, а також казковими героями Водяним із Русалочкою.

Завітав на дійство і зірковий гість – співак, фіналіст шоу «Х-Фактор» Олег Кензов, подарувавши присутнім запальні пісні, під які, заполонивши площу біля сцени, танцювали і дорослі, і діти. Під чари колоритного свята поступово потрапили всі його учасники. Складно було знайти людину, яку залишила б байдужою чарівна атмосфера. Приємно, що гарного настрою вистачило на всіх учасників купальського дійства, котрі разом відродили традиції нашого народу.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

ОЙ НА ІВАНА, ТА Й НА КУПАЛА

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)