ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПИЛИПЧАНСЬКОГО НВК

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПИЛИПЧАНСЬКОГО НВКНа виконання Закону України «Про освіту», Наказу МОН №178 (березень, 2005 р.), Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед трудовим колективом та громадськістю та з метою подальшого утвердження відкритості та демократичності державно-громадської системи управління освіти, забезпечення прозорості, відкритості, демократичності в роботі школи, залучення громадськості до співпраці 14 червня 2019 року відбувся звіт директора Пилипчанського НВК. На заході були присутні члени трудового колективу, батьки, в. о старости села Мірошніченко А. В.

У своєму виступі Нянченко З. П основну увагу зосередила на результативності освітнього процесу у 2018-2019 н. р, роботі в умовах НУШ. Також, директорка відмітила як позитив, перехід закладу в Березанську ОТГ. На її думку, значно покращилося матеріальне забезпечення навчального закладу, зросла турбота про працю педагогів та технічних працівників. Адаптаційний період пройшов непомітно. Колектив відчуває підтримку начальника відділу освіти, спеціалістів та методичного кабінету виконавчого комітету Березанської міської ради. Директор НВК подякувала батькам за розуміння та підтримку.

В. о старости села Мірошніченко А. В., в своєму виступі, відзначив значний внесок навчального закладу у благоустрій села, волонтерську роботу учнів. Вихователь дошкільної групи Свириденко Л. В звернула увагу присутніх на позитивний освітній процес між дошкільним підрозділом і школою першого ступеня.

Батьки Супрун Л. та Козаченко Ю. подякували працівникам пришкільного табору " Турист" за змістовну та цікаву роботу.

Козачун В. Р.,

соціальний педагог Пилипчанського НВК

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПИЛИПЧАНСЬКОГО НВК

14.06.2019 (1915 переглядів)

«БЕРУ СИТУАЦІЮ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ», – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

«СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ СУВОРОГО КОНТРОЛЮ», - ВАСИЛЬ ВОЛОДІН Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації. «Надзвичайна подія, яка сталася в Броварах вранці на стоянці маршруток, наочно довела, що питання правопорядку у цьому місті гостре, як ніколи, - заявив В. Володін. – Ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками. Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить буть-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі».

29.05.2020 (9 переглядів)
ІНФОРМАЦІЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Березанський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що у травні місяці 2020 року проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку із збільшенням середньої заробітної плати, який передбачено частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та, зокрема, Порядком проведення перерахунку пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Тобто ці документи визначили механізм щорічного осучаснення пенсійних виплат. У 2020 році Порядок осучаснення пенсій передбачено пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

29.05.2020 (6 переглядів)
ПОДАТКОВИЙ БОРГ З ЄДИНОГО ПОДАТКУ - НАСЛІДКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені Податковим кодексом України (далі - Кодекс) визнається податковим обов’язком. Податковий обов’язок є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов’язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків, визначених Кодексом. Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених Кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

28.05.2020 (14 переглядів)