ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПИЛИПЧАНСЬКОГО НВК

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПИЛИПЧАНСЬКОГО НВКНа виконання Закону України «Про освіту», Наказу МОН №178 (березень, 2005 р.), Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед трудовим колективом та громадськістю та з метою подальшого утвердження відкритості та демократичності державно-громадської системи управління освіти, забезпечення прозорості, відкритості, демократичності в роботі школи, залучення громадськості до співпраці 14 червня 2019 року відбувся звіт директора Пилипчанського НВК. На заході були присутні члени трудового колективу, батьки, в. о старости села Мірошніченко А. В.

У своєму виступі Нянченко З. П основну увагу зосередила на результативності освітнього процесу у 2018-2019 н. р, роботі в умовах НУШ. Також, директорка відмітила як позитив, перехід закладу в Березанську ОТГ. На її думку, значно покращилося матеріальне забезпечення навчального закладу, зросла турбота про працю педагогів та технічних працівників. Адаптаційний період пройшов непомітно. Колектив відчуває підтримку начальника відділу освіти, спеціалістів та методичного кабінету виконавчого комітету Березанської міської ради. Директор НВК подякувала батькам за розуміння та підтримку.

В. о старости села Мірошніченко А. В., в своєму виступі, відзначив значний внесок навчального закладу у благоустрій села, волонтерську роботу учнів. Вихователь дошкільної групи Свириденко Л. В звернула увагу присутніх на позитивний освітній процес між дошкільним підрозділом і школою першого ступеня.

Батьки Супрун Л. та Козаченко Ю. подякували працівникам пришкільного табору " Турист" за змістовну та цікаву роботу.

Козачун В. Р.,

соціальний педагог Пилипчанського НВК