У фіналі обласного вокального шоу „Калиновий голос Київщини“ Березанську громаду представить Анастасія Родіна

02.04.2021

Розвиток вокальних здібностей у музично обдарованих дітей як у шкільних гуртках художньої самодіяльності, так і вокальних колективах позашкільних навчальних закладів, завжди надає естетичного забарвлення усьому духовному життю людини. І дуже приємно, коли обдаровані діти Березанської громади беруть участь у різноманітних вокальних конкурсах та шоу.

Сьогодні радіємо успіхам вихованки гуртка „Вокал“ Березанського ЦДЮТ „Надія“ – Анастасії Родіної, яка стала фіналісткою обласного вокального шоу „Калиновий голос Київщини“ у категорії „Естрадна пісня“ та представлятиме нашу громаду у фінальному турі, виконавши музичну композицію „Україна матуся моя“.

Дякуємо наставнику Олені Волошиній за професіоналізм, а юній співачці бажаємо подальших успіхів!