Знати, що здорова: мамографія у Березанській громаді

26.03.2021

Мамографія - рентгенографічне дослідження молочних залоз за допомогою мамографа. Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації. При вчасному діагностуванні на ранніх стадіях в 94% випадках рак грудей можна вилікувати.

Мамографію рекомендовано проходити всім жінкам після 35-40 років 1 раз на 1-2 роки, навіть якщо у жінки немає ніяких скарг з приводу стану її молочних залоз. Жінкам після 45-50 років проходити мамографію необхідно щорічно. У разі необхідності лікар може призначити Вам і частіше дослідження.

При мамографії пацієнтка не піддається ніякому ризику, тому що рентгенівська доза опромінення у сучасних мамографів низька.

В КНП "Березанська міська лікарня Березанської міської ради" пацієнтки мають можливість провести мамографічне дослідження на новому, сучасному обладнанні.

ВАРТІСТЬ ОБСТЕЖЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ - 357 ГРН. За наявності електронного направлення послуга надається БЕЗКОШТОВНО.

Довідки за телефоном реєстратури: 045-766-33-95.

За інформацією КНП "Березанська міська лікарня Березанської міської ради"