Шановні жителі громади!

Шановні жителі громади!

У зв’язку з введенням в дію протоколу №5 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19 березня 2021 року на території Березанської громади, з метою запобігання подальшого поширення коронавірусу COVID-19 та захворюваності серед місцевого населення, у період з 25 березня по 9 квітня 2021 року Березанська міська рада тимчасово припиняє особистий прийом громадян.

Заяви та скарги від громадян просимо залишати у поштовій скриньці, що знаходиться при вході до приміщення міської ради, або надсилати на електронну адресу: org.kadr@ukr.net у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації). Для більш детальної інформації звертатися за телефоном: (04576) 6-47-07.

Просимо всіх із розумінням та відповідальністю поставитися до ситуації, що склалася, і неухильно дотримуватися норм карантину.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!