Про нові можливості для вчителів у 2022 році

24.03.2021

Відповідальна за організацію курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів загальної середньої , дошкільної та позашкільної освіти, а також формування регіонального замовлення у центрі професійного розвитку педагогічних працівників Березанської міської ради Тетяна Маркович взяла участь в онлайн нараді ,,Можливості для вчителів 2022: підвищення кваліфікації‘‘, яку провела керівник навчального відділу КНЗ КОР ,,Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів‘‘ Зінаїда Майборода.

Під час наради обговорили важливі аспекти освітнього процесу, а також збільшення та розширення можливостей педагогічних працівників для вдосконалення педагогічної майстерності у 2022 році.