Працюємо над удосконаленням доступу до адміністративних послуг у громаді

19.03.2021

18 березня відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: "Сучасний стан створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг в громадах", в якому брала участь керівник ЦНАП Ольга Скрипник.

Спікерами заходу виступили керівник експертної групи координаціїі адміністративних послуг та адміністративних процедур Директорату публічної адміністрації Секретаріату КМУ Олександр Каменчук, старший експерт напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Петро Макаренко, директор департаменту економіки та цифровізації Київської ОДА Наталія Погребна, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Наталія Шамрай та заступник директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Ткач.

На практикумі розглядалися питання щодо облаштування та розвитку ЦНАПів, перспектив, проблемних питань. Зауважу, що у Державному бюджеті на 2021 рік передбачена субвенція на розбудову мережі ЦНАПів. Розподіл цих коштів буде здійснювати Мінцифра за поданням територіальних громад. Основними завданнями ЦНАПів є поліпшення якості надання адміністративних послуг, зручні та комфортні умови обслуговування заявників.

Ольга СКРИПНИК, начальник ЦНАП