ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

07.09.2020

Сьогодні, 7 вересня 2020 року, під головуванням міського голови Володимира Тимченка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на території Березануської ОТГ.

Так, за інформацією відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, серед технічного персоналу ясел-садка «Ластівка» є лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Зважаючи на ситуацію, що виникла у дошкільному закладі, членами комісії було вирішено тимчасово зупинити роботу установи, а усім працівникам забезпечити проведення ПЛР-тестів. Попередньо ясла-садок «Ластівка» припиняє роботу до 14 вересня 2020 року.

Сподіваємося, що результати тестів будуть негативними (серед персоналу відсутні скарги на погане самопочуття), і садочок знову розпочне роботу у плановому режимі.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю