Визначено переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

15.03.2021

Участь учнівської молоді в інтелектуальних конкурсах, залучення їх до наукових досліджень, підтримка обдарованих дітей та створення умов для самореалізації творчої особистості – першочергове завдання громади, а сприяння розвитку наукової та художньої творчості, загальної ерудиції та інтелекту обдарованої учнівської молоді – один з основних напрямків роботи відділу освіти міської ради.

Днями визначено переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінаціях:

„Історія України та державотворення“:

І місце – Григораш Ярослава, учениця 11 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Предко Н.І.);

ІІІ місце - Сологуб Олександра, учениця 10 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Звєкова О.А.);

ІІІ місце – Бережна Вікторія та Стрик Вікторія, учні 10 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Юрченко С.М.);

„Література“:

ІІІ місце – Родюк Дар’я, учениця 8 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Соцька Т.І.);

ІІІ місце – Матвійчук Олександра, учениця 11 класу Березанського НВК (вчитель Хвостенко Т.М.).

Щиро вітаємо учасників та їх наставників!