День народження Тараса Шевченка: у Березані вшанували Великого Кобзаря

09.03.2021

Сьогодні, 9 березня, минає 207-ма річниця з Дня народження генія українського народу, символу нації, видатного українського поета, драматурга, прозаїка, художника та громадського діяча Тараса Шевченка.

Символ чесності, правди, безстрашності та людяності, ім’я якого навіть далеко за межами України, добре відоме кожному.

Представники муніципалітету, працівники управління культури, письменники та громадські діячі покладанням квітів до пам’ятних знаків Великому Кобзареві вшанували  Тараса Григоровича.

Бажаючі декламували твори відомого письменника, а також  виконанням пісні на слова вірша „Реве та стогне Дніпр широкий“ пригадали митця. На завершення присутні завітали до Березанського краєзнавчого музею на захоплюючу екскурсію, де мали змогу прослухати цікаві факти з життя Великого Тараса.