РОБОЧА НАРАДА

04.09.2020

04 вересня 2020 року в приміщенні будівлі управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради була проведена робоча нарада за участі представників Пенсійного фонду, фінансового управління, Державної податкової служби та Державної служби зайнятості. В ході наради обговорено питання проведення кампанії з подолання незадекларованої праці та здійснення спільних заходів з питань детінізації ринку праці. Було звернено увагу, що у детінізації ринку праці органи місцевого самоврядування є найбільш зацікавленою стороною, оскільки від чисельності офіційно працевлаштованих працівників залежить дохід місцевих бюджетів і, як наслідок, благополуччя жителів громади.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту населення та праці