ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

22.02.2021

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  Лехнівської філії Березанського НВК. У рамках цього дня відбулися заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови, метою яких було поглибити знання учнів про рідну   мову, її історію, формувати національну свідомість школярів, виховувати гідне ставлення до мови, розвивати пізнавальні інтереси, збагачувати словниковий запас та виховати любов до рідної мови і свого народу.

Вчителем української мови та літератури Худобою Л.С. організовано та проведено мовознавчий турнір для учнів 8 класу на тему «Наша мова солов'їна», на якому визначили найкращих знавців рідної мови.

А вчителем Ничипорук Н.І. проведено вікторину «Українська рідна мова – барвінкова, калинова, солов’їна» для учнів 5 класу.

 Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

 

Петренко О.Д.,

завідувач  Лехнівської  філії Березанського НВК                                                        

<<< До списку усіх новин