УРОКИ ПАМ'ЯТІ 

19.02.2021

Продовжуючи тему виховання патріотизму у підростаючого покоління, 19 лютого, у Лехнівській філії Березанського НВК вчителем історії  проведено годину спілкування для учнів 9 класу «Герої Небесної Сотні», присвячену вшануванню пам’яті загиблих Євромайдану. Протягом заходу діти разом з вчителем пройшли усі етапами Єврореволюції, згадали основні події тих днів, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жодний присутній не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, небайдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще. Щоб кожний громадянин мав можливість пишатися, що він українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість. Щоб кожна родина у власному домі була щасливою.

Також у школі з 18 по 19 лютого пройшли уроки – пам’яті,  виховні години, перегляд відеофільмів про ті зимові події, проведені класними керівниками та класоводами. Всі учасники навчально - виховного процесу торкнулися пам’яті, яка навіки залишиться у серцях поколінь.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

 

 Петренко О. Д.,

завідувач Лехнівської філії Березанського НВК

<<< До списку усіх новин