ВИЗНАЧЕНО 300 КРАЩИХ ГРОМАД УКРАЇНИ. БЕРЕЗАНСЬКА ОТГ СЕРЕД НИХ

17.02.2021

Всеукраїнський рейтинг 300 кращих малих та середніх громад України (до 150 тис. жителів) інституційної спроможності та сталого розвитку станом на 01.01.2021 представив загалу Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

За результатами дослідження Березанська ОТГ посіла 65 місце.

Загалом по Україні оцінено 1416 громад.

Рейтинг враховував 40 критеріїв оцінювання. Серед них: політична воля громади до покращення власного стану громади, енергобезпека, глобальний відеомоніторинг, відкритість влади, адаптація до змін клімату, промоція громади на національному та міжнародному рівні, стратегічне планування і його результати, можливість участі у кооперації влада-бізнес-громада, можливість громадського впливу на проекти сталого розвитку, успішна реалізація проектів модернізації громади та інші.

Нагадаємо, що згідно з рейтингом RcErBs, напередодні Березанська ОТГ увійшла до 20 кращих громад Київської області, посівши 10-те місце.