ВЕЧІРНІЙ РЕЙД "ДІТИ ВУЛИЦІ"

01.09.2020

З метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей,  захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, комісією у складі в. о. начальника служби у справах дітей та сім’ї С. Андрєєвою, фахівцем із соціальної роботи Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради О. Кохан, дільничним офіцером поліції Березанського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області С. Коханом та представниками відділу освіти, відділу управління культури, національностей та релігій  на території міста Березань 29.08.2020 року було проведено рейд «Діти вулиці».  Під час рейду  перевіркою  було охоплено СК «Дружба», територія Березанської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, дитячі та спортивні майданчики.

Проведено профілактичні бесіди з групами осіб щодо підтримання чистоти на вулицях, заборону розпивання  алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та появі у громадських місцях у нетверезому стані (ст. 178 КУпАП).  Наголошено про відповідальність за паління тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175-1 КУпАП).  Неповнолітніх осіб попереджено про заборону перебування на вулиці після 22:00 год. без супроводу дорослих.

Бездоглядних дітей не виявлено.

Оксана КОЛОМІЄЦЬ,

директор Березанського міського центру соціальних служб