НАВЧАННЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЗА ГРАФІКОМ

31.08.2020

Під керівництвом міського голови Володимира Тимченка сьогодні, 31 серпня, відбулася щотижнева апаратна нарада. На порядку денному розглянули важливе для всіх жителів громади питання навчання в закладах освіти та закладах дошкільної освіти в період пандемії. Начальник відділу освіти Оксана Загорулько повідомила, що навчання у 2020 на території Березанської громади, як відомо, учні розпочнуть за шкільними партами. Оксана Володимирівна також зазначила, що в освітніх закладах вжиті необхідні заходи для недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Придбано дезінфікуючі та миючі засоби, безконтактні термометри, а для зручної та безпечної роботи педагогічного колективу – захисні щитки. Також начальник освіти зазначила, що узгоджено питання підвезення учнів із сіл Пилипче та Ярешки до загальноосвітніх закладів, згідно з чим підписано окремий договір із перевізником. Зокрема, перший заступник міського голови Руслан Хруль додав, що, за ініціативи міського голови Володимира Тимченка та згідно з рішенням виконавчого комітету Березанської міської ради, перевезення дітей шкільного віку на період навчання – безкоштовне. Про систему освіти та вступну кампанію до Березанського центру дистанційного навчання Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «МАУП», що триватиме до 15 вересня 2020 року, доповідала директор закладу Галина Кащеєва. Галина Миколаївна зазначила, що з 14 вересня розпочнеться навчання для студентів першокурсників, тоді як старшокурсники, у зв’язку з карантином, розпочнуть навчання дистанційно з 21 вересня 2020 року через платформу МОODLE. Обговорили під час наради і питання харчування у школах і садочках. Так, за словами Оксани Загорулько, у садочках діти харчуватимуться з 1-го вересня, а у школах – із 7-го вересня.

Ковтун А.П.,

завідувач сектору взаємодії з громадськістю