АВТОПАРК БЕРЕЗАНСЬКОЇ ПІДСТАНЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОПОВНИВСЯ КАРЕТОЮ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

14.01.2021

Впродовж останніх років покращення якості медичних послуг та матеріально-технічної бази лікарняних закладів громади є одним із пріоритетних напрямків роботи Березанської міської ради. Для надання невідкладної допомоги та збереження життя і здоров’я мешканців Березанської громади підстанція Переяслав-Хмельницької станції екстреної медичної допомоги отримала спеціалізований автотранспорт – «швидку допомогу».

Новий автомобіль типу «В» укомплектовано сучасним медичним обладнанням за кращими європейськими стандартами і призначено для транспортування пацієнтів на догоспітальному етапі. Також авто оснащене необхідним устаткуванням для проведення реанімаційних заходів, що розширить можливість з надання невідкладної допомоги та порятунку життя людини.

Закуплено карету швидкої за кошти Національної служби здоров’я України.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю