ПІДСУМКИ РОБОТИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОЦЗ  ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2020 РОКУ

12.01.2021

Березанською міською філією протягом 2020 року надано послуг 1429 особам, зареєстровано 826 безробітних, загалом мали статус безробітного 1103 осіб, отримали роботу 458 осіб (у тому числі 1 особу працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску), проходили профнавчання 21 особа, залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 42 особи, зареєстровано 600 вакансій, 73 роботодавцям надано допомогу по частковому безробіттю.

Кількість наданих інформаційно-консультаційних послуг, в т.ч. щодо умов порядку реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю, на території Старостинських округів Березанської ОТГ – 62.

Юрій Глущук, директор Березанської міської філії КОЦЗ