У БЕРЕЗАНІ ВІДКРИЛИ ДВА СУЧАСНІ СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

28.08.2020

Сьогодні, 28 серпня, відбулося  урочисте відкриття  двох сучасних об’єктів спортивної інфраструктури - Workout-майданчика із тренажерним обладнанням та штучним газоном, що розташований на території Березанського навчально-виховного комплексу, та мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту розміром 42х22м у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. за участю Березанського міського голови Володимира Тимченка, начальника управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тімофєєва, начальника відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Оксани Загорулько, представників місцевого самоврядування та громадськості. Обидва спортивні майданчики збудовані й облаштовані за кошти державного та місцевого бюджетів.

Ковтун А.П.,

завідувач сектору взаємодії з громадськістю