ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

24.12.2020

Сьогодні, 24 грудня 2020 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

Під час якого члени виконавчого комітету схвалили рішення про встановлення меморіальної дошки на фасаді Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Рубану В’ячеславу Анатолійовичу – жителю міста Березань, який загинув під час виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані.

Затвердили присутні і перелік робіт, що можуть виконуватись із залученням засуджених та осіб, які вчинили адміністративне правопорушення, а також перелік об’єктів, підприємств, установ та організацій, де можуть проводитись громадські роботи.

Підтримали у ході засідання й рішення про встановлення тарифів КП Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР»  на  послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів сіл Садове, Недра та Ярешки. Зауважимо, що плата за послуги не змінилася.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю