До Дня пам'яті захисників України

28.08.2020

Зі сльозами на очах присутні, разом з військовослужбовцями, Ігорем Бережним, Юрієм Івченком та письменником - Борисом Гуменюком, вшанували сьогодні пам'ять загиблих воїнів, котрі загинули за незалежність нашої держави, хвилиною мовчання під час арт-пікніку на літньому майданчику. У рамках заходу сумними спогадами пережитого на сході країни з гостями поділився письменник Борис Гуменюк. Мабуть кожен, хто відчув на собі пекло війни, ніколи не забуде тих подій. Вони являтимуться їм у снах, спливатимуть у спогадах і лише ми - ті, кому вони дали можливість жити під мирним небом, зможемо хоч трішки допомогти не думати про страшні події. Своєю турботою, любов'ю та повагою до них - людей, які ціною власного життя стояли на сторожі нашого ясного сонця та мирного неба над головою.

Завідувач сектору взаємодії з громадськістю,

Ковтун А.П.