Отримувачі пільг на житлово-комунальні послуги, повідомте про зміну постачальника природного газу!

22.12.2020

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків в найкоротші терміни повідомляти управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської місько ради про зміну постачальника природного газу для побутових потреб.

Повідомити про зміну постачальника природного газу Ви можете надіславши заяву поштою на адресу: вул. Набережна, 4 м.Березань, Київська обл. 07541, або на електронну адресу управління: berezan3253@ukr.net

Крім цього, перед входом до приміщення управління встановлено скриньку для звернень громадян, в яку Ви можете поза чергою покласти написану заяву.

Консультацію з питань призначення пільг можна отримати за телефоном (04576)64131

Москаленко Л.А.,

начальник управлння соціального захисту населення та праці