ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БЕРЕЗАНСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

16.12.2020

Всі дітлахи зараз в очікуванні приходу Святого Миколая, а в Садову школу 16 грудня завітали представники  Березанський міський центр соціальних служб виконавчого комітету Березанської  міської ради  Колобова Т. В. та  Слободянюк Л.П. Підлітки з 8 та 9 класів з щирою цікавістю відкрили для себе нове бачення адміністративного та кримінального правопорушення, адже те, що для більшості дітей та дорослих відноситься до вияву домінування чи брутальності в цивільному світі являється вчинком за який можна навіть позбутися волі до 4 років. Висновки кожен для себе зробив самостійно, а  Пам’ятки від Оленки «Це ти скоїв злочин? Зізнавайся» + «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!» + «Stop bulling»  треба знати кожному громадянину України та краще ці знання не застосовувати J!

Можно щиро зазначити те, що закріплення практичного та теоретичного  матеріалу, які надали за період 25 листопада – 10грудня   «16 днів проти насильства» практичний психолог Курочка О. В. і  соціальний педагог Сергеєва Н.В в Садовій школі пройшло надзвичайно продуктивно, змістовно та цікаво дякуючи представникам соціальної служби. Маємо надію на ангельську поведінку наших здобувачів освіти після цих заходів та напередодні свят. Адже ми того варті!

Лукша В.С.,

педагог-організатор Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів