ЗАХОДИ СПРЯМОВАНІ НА ПРОФІЛАКТИКУ ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

10.12.2020

В рамках акції «16 днів проти насильства» фахівцями із соціальної роботи Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Слободянюк Л.П., Колобовою Т.В., Туровою І.В. та заступником начальника Березанського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП у Київській області майором поліції Бондаренко В.В. були проведені заходи спрямовані на профілактику правопорушень серед учнівської молоді загальноосвітніх шкіл міста Березані. Здобувачам освіти роз’яснено про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми. Наголошено про недопущення булінгу в учнівському середовищі та втягнення дітей в злочину діяльність.

Також надано інформацію стосовно суб’єктів захисту прав дітей до яких можна звернутись  за допомогою. Під час зустрічей надано відповіді на найбільш  хвилюючі питання молоді.

Турова І.,

фахівець з соціальної роботи