ЧЛЕНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ПРО ВИДАЧУ ОРДЕРУ НА ОДНОКІМНАТНУ СЛУЖБОВУ КВАРТИРУ ЛІКАРЮ-ХІРУРГУ

08.12.2020

Рішення про включення жилого приміщення до числа службових і видачу ордеру на однокімнатну квартиру лікарю-хірургу Андрію Шабашову за адресою: м. Березань, вул. Шевченків шлях, буд. 150,  загальною площею 25,52 кв.м., члени виконавчого комітету прийняли сьогодні, 08 грудня, у ході позачергового засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

Це чудова новина, адже залучення фахового спеціаліста, котрий виявив бажання переїхати зі столиці працювати в медичний заклад Березані, не лише забезпечить гідні умови життя для молодого лікаря, але й покращить медичне обслуговування жителів ОТГ і створить ефективну систему мотивації.

Також під час засідання, згідно з актом комісії щодо визначення стану зелених насаджень, члени засідання надали дозвіл на проведення робіт зі спилювання аварійного дерева на дитячому майданчику.

Окрім того, присутні заслухали та схвалили й інші важливі питання зжиттєдіяльності громади.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю