5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

04.12.2020

Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримують необхідну допомогу. Це люди, які цілком безоплатно працюють там, де потрібна їхня допомога. Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства поправу можна вважати 2014 рік. Саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке виросло в потужний громадський рух.

Напередодні Дня волонтерів ми зустрілися з місцевою волонтеркою Світланою Кирпою, яка за покликом свого серця, не зважаючи на стан здоров’я, згуртувала навколо себе знайомих і однодумців і дуже активно допомагала пораненим в шпиталях, возила ліки, готувала їжу, збирала кошти для підтримки воїнів. Точніше не живе стереотипом “Моя хата скраю”. Світлана ще й талановита поетеса. Здебільшого присвячує свої вірші воїнам, бо пережила втрати близьких та знайомих, якими опікувалась. Вона поділилась спогадами і з болем в серці зазначила, що й до тепер наші захисники потребують допомоги. До розмови та привітання долучився староста села Юрій Василь Олексійович. Він подякував Світлані за її чуйність, активність та за її безкорисливі добрі вчинки.

Тимошенко Л.І.,

завідуюча клубом с. Лехнівка