Співпраця з об’єднаними територіальними громадами – один з пріоритетних напрямів роботи державної служби зайнятості

30.11.2020

У рамках адміністративно-територіальної реформи, в країні продовжується утворення об’єднаних територіальних громад. У Київській області вже створено понад 65 об’єднаних територіальних громад. Однією з них є Березанська ОТГ з центром у м. Березань, до якої увійшли: м. Березань, с. Лехнівка, с. Недра, с. Пилипче, с. Садове, с. Ярешки, с. Яблуневе, с. Григорівка, с. Хмельовик, с. Дубове. Чисельність населення новоутвореної громади становить 22 564 осіб. Головою об’єднаної територіальної громади вибрано Володимира Тимченка.

30 листопада 2020 року, в ході робочої зустрічі, між директором Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Юрієм Глущуком та головою Березанської міської об’єднаної територіальної громади Володимиром Тимченком було підписано Угоду про спільну діяльність. Сторони за даною Угодою зобов'язуються шляхом об'єднання зусиль спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць в населених пунктах, розташованих в ОТГ.

Юрій ГЛУЩУК,

директор Березанської МФ КОЦЗ