Про набрання чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.06.2018 №270

26.08.2020

На виконання вимог статті 34 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (далі - Закон) та в зв’язку із набранням 14.07.2020 чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.06.2018 № 270 «Про затвердження Вимог до змісту, форми та порядку надання інформації про харчовий ланцюг» (далі - Наказ), згідно доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області № Д/247-20 від 18.08.2020, доводимо до відома суб’єктів господарювання приватного сектору Березанської міської територіальної громади щодо необхідності реєстрації Вас як операторів ринку, оскільки без проходження реєстрації потужностей (процедура швидка і безоплатна) реалізація продукції тваринного походження (м'ясо тварин, молоко та молокопродукти) на агропродовольчих ринках буде неможлива.

Прийом заяв на державну реєстрацію потужностей проводиться в Баришівському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за адресою: вул. Софіївська, 32, смт. Баришівка з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Інна БОЖОК,

заступник начальника управління - начальник відділу з земельних питань

управління містобудування, архітектури та землекористування