З Днем Державного Прапора України та прийдешнім Днем Незалежності, дорога Березанська громадо!

23.08.2022

Вже 31 рік майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі, гідності, українських традицій та історичних цінностей.

Берегти єдність зараз, бути згуртованими, працювати разом на перемогу – це найважливіше завдання, яке всі ми гідно виконуємо.

Ми несемо нашу українську мудрість, хоробрість та непохитність через сторіччя і не віддамо своєї незалежності. Україна неодмінно затвердить історичну справедливість та подолає всі труднощі!

Низько вклоняюся усім, хто вкладає у розвиток Березанського краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу. Шаную кожного, хто віддав за нашу мирну буденність найдорожче – своє життя.

Миру нашій Україні, процвітання нашій громаді, якнайшвидшої перемоги та щасливої долі!

Ми сильні! Ми єдині! Ми разом!

Слава незламному українському народу!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО