Акція „Смілива гривня“ – збір монет для допомоги ЗСУ!

18.08.2022

До благодійної акції, оголошеної Нацбанком України, щодо збору монет для допомоги українському війську долучився й колектив міської ради. Міський голова Володимир Тимченко власним прикладом ініціював участь колег у цій добрій справі. Адже кожна монета – це наш внесок у перемогу! Зібрані монети будуть передані до Ощадбанку, і кошти підуть на потреби ЗСУ.

Об’єднуємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

Пропонуємо жителям нашої громади також долучитися до всеукраїнської акції „Смілива гривня“. В кожного з нас доволі часто в кишені чи в домашніх скарбничках лежать монети, які перебувають в обігу, але не використовуються при готівковому розрахунку. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, та 10 гривень. Всеукраїнська акція зі збору монет „Смілива гривня“ триватиме до 31 жовтня. Її мета – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українським захисникам боронити країну від російського загарбника.