Змагалися волейболісти

15.08.2022

Цієї суботи у турнірі з пляжного волейболу, присвяченому Дню молоді України та нашим Захисникам, які відстоюють незалежність країни, спортсмени нашої громади продемонстрували справжню єдність, силу волі та мрію про ПЕРЕМОГУ.

Цього дня на волейбольному майданчику озера „Центральне“ зійшлися чотири команди гравців, яких об’єднала любов до волейболу і рідної України. Команди-учасники були розділені на групи, в яких ігри проходили за круговою системою.

Варто зазначити, що змагання пройшли в теплій, товариській атмосфері, а прекрасна літня погода підтримувала відмінний настрій спортсменів. Всі учасники турніру продемонстрували яскраву, динамічну гру і величезну налаштованість лише на перемогу.

За підсумками ігор серед команд місця розподілилися:

I місце виборола команда у складі Ярослава Морванюка, Влада Ільєнка та Ігоря Братка;

II місце – Єгор Нікіфоров, Віталій Тріщук та Микола Легенький;

III місце зайняла команда з с. Яблуневе – Костянтин Пилипенко, Андрій Юрчик, Влад Івасенко та Василь Родигін.

Підводячи підсумки, хочеться побажати всім учасникам міцного здоров’я і звичайно ж успіхів у нових стартах.

А всім нам – великої і головної ПЕРЕМОГИ!