Онлайн-нарада з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей

22.02.2022

Сьогодні, 22 лютого 2022 р., відбулася онлайн-нарада Київського обласного центру зайнятості спільно з Департаментом соціального захисту населення Київської ОДА щодо реалізації нової бюджетної програми сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей відповідно до Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей (Постанова КМУ від 21.04.2021 р. №397).

До заходу долучилися: директор Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Прозорова, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Юрій Кащеєв, провідний фахівець з питань зайнятості Яна Рахуба, а також представники соціальних служб – керівник Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Коломієць та головний спеціаліст служби у справах дітей Березанської міської ради Світлана Андреєва.

По закінченню заходу обговорили подальшу співпрацю з органами соціального захисту населення щодо допомоги малозабезпеченим сім’ям, домовилися про оперативний обмін інформацією та погодили план дій у напрямку надання допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Директор Березанської міської філії КОЦЗ,

Лариса ПРОЗОРОВА