Міжнародний День рідної мови в закладах освіти громади

21.02.2022

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Березанської громади.

Чи не у кожному закладі освіти сьогодні відбулися різноманітні заходи: виставки книг, цікаві вікторини та мовознавчі квести, конкурси „Літери“, „Оратор“, „Розминка“, „Вірю - не вірю“, тощо.

Кожен школяр усвідомив те, що мова - скарб, без якого не може існувати ні людина, ні народ, ні держава. Мову потрібно плекати. А якщо мову вивчати, це стане черговою сходинкою до майбутніх успіхів та самоствердження.

Заклади дошкільної освіти також приєдналися до відзначення Міжнародного Дня рідної мови.