Вшанували Героїв Небесної Сотні

18.02.2022

20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшановуючи відвагу, силу духу і подвиг громадян, які, захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України, заплатили надвисоку ціну – своє життя.
Віддати шану мужності й патріотизму Героям сьогодні біля пам’ятного знаку „Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні“ зібралися учасники Майдану, ООС, представники муніципалітету та жителі громади. Зі сльозами на очах присутні згадали воїнів і їх безцінний подвиг в історії нашої держави.
Захід-реквієм „Герої такі не вмирають. Вони будуть вічно живі“ продовжився хвилиною мовчання та покладанням квітів під мелодію гімну Небесної Сотні „Пливе кача“. Присутні вшанували світлу пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та наших побратимів, які загинули на Сході України, відстоюючи незалежність та суверенітет нашої України.
Небесна Сотня – цвіт нашого народу, наш біль і наша гордість, наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.