Обговорили питання організації територіальної оборони

18.02.2022

В умовах існуючих викликів для безпеки країни, українські громади стоять перед вирішенням важливих завдань. При цьому, в країні розгортається активна діяльність територіальної оборони, яка розраховує на підтримку місцевих влад.

Учора, 17 лютого, відбулася перша із зустрічей циклу відкритого діалогу громад про безпеку, в якій брало участь керівництво сил територіальної оборони ЗСУ (Юрій Галушкін – командувач сил територіальної оборони Міністерства оборони України та Сергій Собко – керівник штабу, заступник командувача сил територіальної оборони Міністерства оборони України), а також 485 громад, у числі яких і представники Березанської міської ради – заступник міського голови Олексій Рябоконь та завідувач сектору з питань НС та ЦЗН Сергій Харченко. Обговорювались питання підготовки громад до функціонування в нестандартних/надзвичайних ситуаціях, захисту своєї інфраструктури та критичних об’єктів у нових умовах, взаємодії між громадами та центральними органами влади в питаннях безпеки.