Сила нашого народу – в нашій єдності!

15.02.2022

Ситуація в Україні, яка сьогодні складається у відносинах із країною-агресором, тривожить кожного з нас і тут важливо зберігати спокій, діяти злагоджено та консолідовано, проявляти професіоналізм та єдність. Тож для посилення згуртованості жителів нашої громади, підтримки патріотичного духу, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, Березанська міська рада підтримує всеукраїнську акцію „День єднання“, яка, відповідно до Указу Президента України, припадає на 16 лютого та передбачає підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах.

Пропонуємо долучитися до акції усім керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та жителям Березанської громади, розмістивши Державний Прапор України до 10.00 на фасадах та вікнах приміщень.

Сила нашого народу – в нашій єдності!