ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

13.10.2020

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, які символічно відзначають у свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці та покровительки славного війська козацького та всього українського народу!

Щиро дякуємо військовим, які стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких, а також віддаємо данину шани і поваги тим, хто за майбутнє своєї країни віддали власне життя і здоров’я.

Віримо, що ваш патріотичний дух, ваша незламна воля до перемоги здолають будь-які перешкоди, принесуть нашій країні довгоочікуваний мир.

Щиро бажаємо усім захисникам міцного здоров’я, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій під Покровом Пресвятої Богородиці – в ім’я миру та спокої на українській землі.

Слава героям-захисникам України!

З повагою Березанська міська рада та її виконавчий комітет