Святково та патріотично День Соборності відзначили у закладах освіти громади

21.01.2022

22 січня, у день проголошення у 1919 році Акта злуки Української народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, в Україні відзначається День Соборності. З цієї нагоди та з метою формування національної свідомості школярів, виховання у дітей патріотизму та глибокої поваги до Батьківщини, у закладах освіти Березанської громади відбулася низка заходів.

До свята єднання у кожній школі міста та старостинських округів відбувся цикл інформаційно-просвітницьких та святкових заходів: виставки художньої літератури, патріотичні виховні години, конкурси малюнків, флешмоби, фотовиставки.

Усі заходи, які було організовано та проведено, не лише формують в учнівської молоді почуття національної єдності та причетності до історії, але й доводять, що в Березанській громаді зростають справжні юні патріоти своєї держави.