Про актуальні питання – на нараді у міського голови

14 січня відбулася нарада у міського голови Володимира Тимченка.
Під час наради обговорили основні напрямки роботи структурних підрозділів і комунальних служб на найближчий період.
Начальник відділу персоналу Стелла Снісар  ознайомила присутніх із наказом Міністерства охорони здоров’я України №2664, що набуває чинності з 31 січня 2022 року. Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19, на період дії карантину додаються працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, комунальних підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів територіальних громад. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Березанської міської ради інформувала керуюча справами Лариса Кочур. Вона коротко ознайомила з ходом впровадження е-документообігу АСКОД та проміжковими результатами застосування системи. Окрім того, акцентувала увагу на якісному розгляді звернень громадян, відновленню особистого прийому міським головою та іншими посадовими особами міської ради. З лютого розпочинається системна робота з проведення виїзних прийомів громадян та розгляду актуальних питань життя у селах нашої громади.
Керівники медичних установ: Алла Куява та Микола Шацький акцентували увагу учасників наради на стійкій тенденції щодо збільшенні кількості жителів громади, інфікованих СOVID-19. Березанські лікарі вже розпочали проведення додаткового третього щеплення (бустерна доза вакцини), яке можна робити через шість місяців після другого. Із 6 січня вже ревакциновано 50 осіб. Бустерна доза доступна  в нашому пункті вакцинації і всі бажаючі можуть зробити третє щеплення.

У підсумку обговорення, міський голова вкотре закликав всіх бути уважними до свого здоров’я,  вчасно вакцинуватися, контролювати наявність антитіл в організмі, дотримуватися протиепідемічних заходів, аби захистити себе і своїх близьких. Насамкінець, Володимир Григорович дав відповідні доручення.