ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗА ПЕРІОД З 05.10.2020 ПО 09.10.2020

09.10.2020

За вказаний період до відділу надійшло 36 звернень фізичних та юридичних осіб по питаннях землекористування та передачі земельних ділянок у приватну власність.

За рішеннями сесії Березанської міської ради від 29.09.2020 підготовлено 214 витягів з рішень та передано до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради для видачі громадянам та юридичним особам.

Землекористувачам та сервітуаріям видано 3 додаткові  угоди до договорів оренди земельних ділянок, 1 договір особистого строкового сервітуту, 1 угоду про розірвання договору оренди земельної ділянки та 37 договорів на право тимчасового користування землею для розміщення тимчасових гаражів. Підготовлено 1 договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

Наразі відділом з земельних питань здійснюється підготовка 3 проектів рішення для розгляду на засіданні сесії Березанської міської ради.

Проведено реєстрацію документів, щодо зміни власників земельних ділянок відповідно до цивільно-правових угод по 5 землекористувачах в електронну базу «Всі землекористувачі» відповідно до поданих документів.

Проводилось рознесення сплати земельного податку за вересень 2020 року в електронну базу «Всі землекористувачі».

Відділом з земельних питань за цей період підготовлено запитів, інформацій та направлено відповідей, роз’яснень заявникам - 9 листів.

Видано 9 довідок громадянам до Управління соціального захисту населення та праці та в міський центр зайнятості.

Працівники відділу постійно надавали консультації фізичним та юридичним особам з питань землекористування та щодо сплати земельного податку на особистому прийомі та у телефонному режимі.

 

Наталія ХМАРСЬКА,

начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, головний архітектор

<<< До списку усіх новин