ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

08.10.2020

8 жовтня у залі засідань Березанської міської ради відбулося позачергове засідання сесії. Початок зібрання був не лише урочистий, а й святковий, адже сьогодні в Україні відзначають День юриста. З цієї нагоди секретар ради Олег Сивак привітав усіх служителів Феміди з професійним святом, адресуючи особливі слова вітання і подяки за дотримання принципів верховенства порядку та права в щоденній роботі заступнику міського голови Іванні Мосінзовій.

Затвердивши порядок денний, присутні приступили до розгляду питань. Так, народні обранці схвалили зміни до програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий діабет на 2019-2020 роки», а також внесли зміни до бюджету Березанської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Зокрема, підтримали виділення 170 тис. грн на ремонт покрівлі ДНЗ «Березанський аграрний професійний ліцей», 30 тис. грн для забезпечення господарських потреб КП«Житлово-побутове підприємство виконавчого комітету Березанської міської ради» (придбання руберойду), 65 тис. грн. – на електромонтажні роботи ДНЗ «Ромашка», 8 тис. грн – придбання м’ясорубки для ДНЗ«Лелеченька», 37 тис. грн – на запасні частини для ремонту автомобілів Березанського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП у Київській області та 80 тис. грн – на проведення остаточних розрахунків на закупівлю товарів при проведенні поточних ремонтів шкіл.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю