СТОВ «Старинська птахофабрика» запрошує на роботу

30.11.2021

29 листопада 2021 року до Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості з робочим візитом завітала представниця СТОВ «Старинська птахофабрика».

«СТОВ «Старинська птахофабрика» – сучасний представник сільськогосподарської галузі України, який постійно розвивається та потребує нових кадрів. Виробничі потужності підприємства розташовані в с. Мирному, Бориспільського району, Київської області», – зазначила  фахівець з пошуку персоналу Ірина Кириленко.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Березанської міської філії КОЦЗ Лариса Прозорова з’ясувала кадрові потреби роботодавця, зокрема, характер роботи, умови праці, транспортну доступність, рівень заробітної плати. Наразі підприємство має такі вакантні посади: інженер АСКВ, слюсар, вантажник, машиніст холодильних установок, птахівник (збір яйця), птахівник (догляд курчат), санітар (бригади вакцинації), підсобний робітник (служба сервісу (забійний цех), птахівник (сортування відлов, посадка, зважування), слюсар-електрик, санітар ветеринарної обробки птиці.

«Ми пропонуємо: гідну заробітну плату, офіційне працевлаштування з першого робочого дня, безпечні умови праці, забезпечення сучасним спецодягом та щомісячною пільговою продукцією (6,5 кг м'яса та 60 яєць), смачні гарячі обіди за 1 грн, а також безкоштовний транспорт на роботу та з роботи», – підрезюмувала Ірина Кириленко.

По закінченню зустрічі сторони домовилися про співпрацю, а саме, про здійснення якісного добору кадрів на засадах рекрутингу.

Заступник директора – начальник відділу надання

соціальних послуг Березанської міської філії КОЦЗ                   Лариса ПРОЗОРОВА