Про актуальні теми на щотижневій нараді

29.11.2021

29 листопада міський голова Володимир Тимченко провів щотижневу апаратну нараду, під час якої підвели підсумки минулого тижня та окреслили основні етапи подальших заходів на найближчий період.
Обговорили нагальні питання освітньої галузі. За інформацією начальника Оксани Загорулько, відзавтра продовжать навчання окремі класи загальноосвітніх закладів громади, що були на дистанційці. Також з 01 грудня до навчання оффлайн приступить Садова ЗОШ.
Проінформувала Оксана Володимирівна й про хід II етапу Всеукраїнських учнівських шкільних олімпіад, зазначивши, що цього року учні старостатів громади склали гідну конкуренцію міським школярам.
Прозвітували про державні допомоги, пільги та субсидії, зауваживши, що наразі немає жодних затримок із виплатами.
Керівники медичних закладів проінформували про стан надання медичних послуг, здійснення вакцинації та проведення робіт з благоустрою на території лікарні.
Наразі проведено 19473 щеплення, з них двома дозами щеплено – 8374 особи. Бажаючі вакцинуватися можуть звернутися до медичного закладу, де наявні усі види вакцин, а саме: CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer.
Також у ході наради приділили увагу роботі комунальних служб та їх швидкому реагуванню на звернення громадян.
Про стан виконання бюджету територіальної громади інформувала Валентина Матвієнко.