Головні теми чергового виконкому

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.
Підтримку членів виконкому здобули усі проєкти рішень.
Зокрема, з метою створення належних умов для зростання дітей-сиріт, шляхом встановлення опіки над малолітньою дитиною ухвалили рішення про призначення опікуном рідну тітку. Надали дозвіл й на укладення договору дарування 1\2 частки житлового будинку.
Розглянули й деякі процедурні питання, серед них: внесення змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2021 рік, а також затвердили  умови  оренди об’єкта  нерухомого майна комунальної власності.

Крім того, під час засідання було заслухано головного лікаря  КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради» Аллу Куяву щодо поширення на території Березанської громади коронавірусної інфекції СOVID-19 та проведення вакцинації населення. За інформацією лікаря, станом на сьогодні провакциновано понад 18 тис. громади. також Алла Іванівна додала, що нині у медичному закладі доступні такі вакцини: CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer.